העגלה שלי

FOR YOU STORMA

מצאו את המאוורר המושלם בשבילכם!
מאוורר שמתאים ל:
נתונים טכניים
גודל קוטר כנפיים
צבע גוף מאוורר
פנים / חוץ
צבע כנפיים
אופן הפעלה
מצב חורף
סינון ע"פ טווח מחירים
4914000

חנות מאווררים

חנות מאווררים

אודות סטורמה

מאוור תקרה

חברת בייליין ישראל משווקת בבלעדיות את מותג STORMA, היצרן המוביל של מאווררי התקרה בעולם. לחברת STORMA מעל 100 דגמים שונים של מאווררי תקרה המיועדים לחדרי שינה, חדרי ילדים, סלון, פינת אוכל, מאווררים לגינה ולתעשייה. כל הדגמים המשווקים כוללים אישור של מכון התקנים הישראלי ואחריות רחבה.

מותג STORMA מוביל זאת שנים רבות בזכות הטכנולוגיה המיוחדת של המנועים השקטים המשלבים מספר רב של מהירויות וכוללים מצב חורף מיוחד.

מאווררי התקרה של STORMA מאפשרים לכם ליהנות ממאוורר שקט וחזק, המשלב את הטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום. בנוסף, לחברת  STORMA מבחר רב של עיצובים של מאווררי תקרה המתאמים לכל חלל בבית ובעסק.

בואו לשדרג את האווירה עם מאווררי התקרה העוצמתיים של STORMA.

למה לבחור בסטורמה?

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים.

כל המאווררים שלנו מגיעים עם שלט רחוק המאפשר לשלוט על כל פעולות המאוורר מכל נקודה, כל המאווררים שלנו בעלי גוף תאורת לד חסכונית עם שלושה מצבי הפעלה – אור צהוב, אור לבן, או ביניים, שש עוצמות הפעלה המתאמים  לכל שימוש – שינה, לימודים, עבודה, ספורט ועוד.

חנות מאווררי תקרה

הערכים המובילים אותנו

מאוורר לגינה

למה לבחור בסטורמה?

חברת סטורמה המתמחה כבר שנים בייצור וייבוא מאווררי תקרה, מביאה את המילה האחרונה  בטכנולוגיות אוורור המתקדמות ביותר ההופכות את מוצרנו למובילים בשוק. מאווררים בטכנולוגית DC לחסכון משמעותי בצריכת החשמל ולפעולה שקטה ובלתי מורגשת

כל המאווררים של סטורמה עומדים בכל דרישות מכון התקנים, ובעלי טכנולוגיה חדישה ופורצת דרך המאפשרת אספקת מאווררים בטיחותיים, מוגני מים, להתקנה בחוץ, שקטים, עם או בלי תאורה, ועם טכנולוגיה "הפוכה", של מעבר המאוורר למצב חורף.

בכל הדגמים החדשים שאנו משווקים, תוכלו למצוא מנוע DC חדש ועצמתי הכולל טכנולוגיה חדישה המאפשרת קבלת זרם למנוע באופן רציף ובכך הופכת אותו לשקט באופן משמעותי ממנועים אחרים.

יחד עם זאת המנועים החדשים חסכוניים במיוחד, עלות הפעלת מאוורר תקרה לחודש שלם שוות ערך לעלות הפעלת מזגן ללילה אחד בלבד

חברת סטורמה מעמידה לרשותכם מגוון ענק של מאווררי תקרה מכל הסוגים, המתאימים לכל סוגי החללים, ובהתאם לגודל, גובה התקרה והעיצוב המותאם לצרכיכם וטעמכם.

מאווררי תקרה לחדר השינה, לחדר הילדים, לפרגולה, בצבעים ועיצובים שונים ויפים, ועם מכנה משותף אחד לכולם- איכות גבוהה ויעילות מרבית.

FOR YOU STORMA

מצאו את המאוורר המושלם בשבילכם!
מאוורר שמתאים ל:
נתונים טכניים
גודל קוטר כנפיים
צבע גוף מאוורר
פנים / חוץ
צבע כנפיים
אופן הפעלה
מצב חורף
סינון ע"פ טווח מחירים
4914000
התחברות

שלום (לא ? התנתק)

מלוח הבקרה של החשבון ניתן לראות את ההזמנות האחרונות, לנהל את כתובות המשלוח והחיוב, ולערוך את הסיסמה ופרטי החשבון.